SORTIMENT TOVARU

 

OMP OMP RACING - www.ompracing.it

Talianska firma OMP je uznávanou medzi motoristickými športovcami a tunermi na celom svete.


Sedačky, krátke pružiny, športové tlmiče, športové kotúče a platničky, pancierové brzdové hadičky, šlapky na pedále, madlá na rýchlostné páky, rozširovacie podložky na disky, …. - to je len časť zo širokého sortimentu, ktorý vám ponúkame.


Výrobky OMP sú kvalitné a prinášajú merateľné zlepšenia jazdných vlastností a výkonov vozidla.


- kombinézy, spodné prádlo, kukly, ponožky, topánky, prilby, ochranné rámy, rozpery tlmičov, sedadlá, hasiace systémy a prístroje, bezpečnostné pásy, ...

 

 

  GOODRIDGE - www.goodridge.net


- holendre na brzdové a palivové hadičky, brzdové hadičky, palivové hadice rôznych priemerov

 

 

ATL ATL - www.atlltd.com


- bezpečnosté palivové nádrže, FIA ventil na odber paliva, čerpadlá

 

 

AP racing AP RACING - www.apracing.com


- špeciálne brzdové kotúče a platničky, spojkové lamely a prítlačné taniere

Ferodo FERODO - www.federal-mogul.com/ferodoracing


- brzdové platničky

 

 

 

SparkHPR

Pod touto značkou sa prezentujú športové brzdové kotúče, ktoré vyrába firma QH vo svojej fabrike na severe Talianska.


Tieto kotúče majú drážky na brzdiacej ploche kotúča a priečne odvŕtanie. Drážky odvádzajú spálenú hmotu brzdovej platničky a zvyšujú tak brzdný účinok. Priečne otvory v kotúči zlepšujú chladenie a zabraňujú prehrievaniu. Použitie športových brzdových kotúčov HPR a OMP spolu s brzdovými platničkami OMP výrazne zlepšuje účinnosť bŕzd a skracuje brzdnú dráhu o cca 25%.


Ich sortiment je široký a pokrýva všetky u nás bežne jazdiace automobily.

 

SparkSPARK - www.spark.it

 

Koncovky výfukov SPARK vyrába talianska firma Vecchi v Mantove. Pán Vecchi založil firmu v roku 1982 a z maličkej firmy sa do dnešnej doby stala firma, ktorá má 3000m2 výrobnej plochy, osadenej najmodernejšími automatmi na rezanie, zváranie a opracovávanie kovov. Koncovky sú vyrábané z nehrdzavejúcej ocele INOX 304 a na niektoré typy je používaný aj TITAN a KEVLAR. SPARK vyrába aj pre výrobcu výfukov Supersprint a exkluzívne vyrába pre známu firmu MOMO. Koncovky z tejto fabriky sa nevyznačujú len dokonalým dielenským spracovaním a moderným atraktívnym designom, ale hlavne dlhou životnosťou a odolnosťou voči vysokým teplotám.

 

8 dôvodov, prečo si kúpiť práve koncovku výfuku SPARK:

1. Neopakovateľný dizajn koncoviek SPARK vytvárajú talianski dizajnéri. Dodajú vášmu autu dynamický a športový vzhľad a môžete si byť istý, že vaše auto bude vyzerať naozaj krajšie.


2. Originálne tvary, ktorých je viac ako 120 typov, dávajú široké možnosti výberu takého modelu, ktorý bude najviac vyhovovať vášmu autu a vášmu naturelu. Túto možnosť vám dáva jedine SPARK.


3. Koncovky SPARK ponúkajú absolútnu voľnosť vo výbere spôsobu uchytenia. Záleží len na vašich možnostiach, schopnostiach alebo type vozidla. Vyberte si koncovku uchytenú skrutkami, objímkou alebo naváraciu. Je to na vás.


4. Originálne koncovky. Široký sortiment tvarov a spôsobov uchytenia dopĺňajú naozaj jedinečné koncovky prispôsobené na konkrétne typy najobľúbenejších automobilov. S takouto koncovkou už nemusíte nič rezať či prispôsobovať. Stačí priskrutkovať a za pár minút sa tešiť z nového image svojho vozidla.


5. Kvalita je to, čo je na koncovkách SPARK to najdôležitejšie. Najkvalitnejšia INOX 304 oceľ použitá pri výrobe, bezšvové zváranie najmodernejšími laserovými automatmi. Prezrite si pozorne každý detail a porovnajte s inými značkami koncoviek. Ten rozdiel je vidieť.


6. Porovnajte si dĺžku naváracích koncoviek. Je dostatočná na to, aby mohla byť použitá priamo na tlmič výfuku vačšiny osobných vozidiel. SPARK vám ponúka dostatočnú dĺžku koncoviek pri zachovaní kvality a originality tvarov.


7. Samozrejmosťou je dvojročná záruka bez ohľadu na počet najazdených kilometrov a pri používaní v akýchkoľvek poveternostných a prevádzkových podmienkach.


8. Cena, ktorú zaplatíte za koncovku SPARK, sa vám vráti vo vysokej kvalite, športovom vzhľade a originálnom dizajne.
Koncovka SPARK, ktorá stojí za to!

 

 

SupersprintSUPERSPRINT - www.supersprint.com

 

Športové výfuky z dielne talianskej firmy SUPERSPRINT sú známe dokonalým dizajnom, krásnym zvukom a zároveň aj zvyšujú výkon motora.


SUPERSPRINT ako jeden z mála svetových výrobcov vyvíja a vyrába aj stredné diely výfukov a zberné výfukové potrubia, pričom na výrobu výfukov sa požívajú rôzne materiály od ocele s povrchovou úpravou hliníkom až po nehrdzavejúcu oceľ INOX, čo zabezpečuje väčšiu odolnosť voči korózii.


Sortiment obsahuje výfukové systémy na viac ako 200 modelov automobilov a tiež aj výfuky na pretekárske automobily skupiny N a A. O ich vysokej kvalite svedčia aj certifikáty TŰV a ISO 9001.

 

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať SUPERSPRINT:

1. Od roku 1955, kedy bol SUPERSPRINT založený, vyrába a vyvíja najlepšie prevedenia športových výfukových systémov v tomto obore.

2. SUPERSPRINT je jediným výrobcom výfukov, ktorý individuálne testuje každú časť výfuku – od „racing“ - dizajnu zberného potrubia, k exkluzívnym ľahko priechodným kovovým katalyzátorom až po zadné časti výfukov, aby zabezpečil dokonalú zhodu a optimálnu funkciu v porovnaní s originálnymi časťami výfukových systémov.

3. SUPERSPRINT je vždy medzi prvými výrobcami a veľmi často prvý a jediný vo výrobe upravených výfukov na najnovšie športové automobily.
Zároveň SUPERSPRINT vlastní medzinárodné patenty na niektoré z ich exkluzívnych konštrukcií spojenia zberných potrubí, ako aj na niektoré tlmiče výfukov, ktoré doteraz nepredstihol žiadny iný výrobca v tomto odvetví.

4. SUPERSPRINT je jediným výrobcom výfukov, ktorý má v ponuke zadné časti výfukov v širokej škále typov a vo viac ako 100 rôznych veľkostiach a tvaroch.
Dokonca SUPERSPRINT vlastní medzinárodné patenty na viac ako 20 špeciálnych tvarov koncoviek výfukov.
So SUPERSPRINT-om má každý automobilový tuner možnosť nájsť druh výfukového systému, ktorý sa hodí jeho autu najlepšie. Rovnaká sloboda širokého výberu je ponechaná každému, kto výfuky SUPERSPRINT predáva.

5. Vďaka skúsenostiam vychádzajúcich z dlhodobých vzťahov a silných kontaktov medzi SUPERSPRINT-om a viacerými automobilovými výrobcami pre pretekárske tímy, SUPERSPRINT je jediný výrobca výfukov, ktorý skutočne navrhuje od nákresov a výpočtov, vyvíja a vyrába výfukové systémy zvyšujúce výkon motora a to všetko na základe vlastných poznatkov bez akéhokoľvek kopírovania iných projektov.

6. SUPERSPRINT je jedinou firmou v odvetví výroby výfukových systémov, ktorý prevádza viac ako 1.500 „dyno“ testov ročne, pričom používa výlučne vlastnú motorovú brzdu MAHA 4x4.

7. SUPERSPRINT ako jediný výrobca výfukov vyvíja a predáva len „plnoprietokové“ výfuky, pričom každý je dokonale prispôsobený na konkrétny typ motora automobilu. Rozmery výfukových potrubí a vnútorných častí tlmičov sú starostlivo vypočítané a stanovené v každom návrhu pre čo najlepšie výsledky.

8. Vďaka znalostiam a celosvetovému úspechu výfukových systémov, sú výfuky SUPERSPRINT-u najčastejšie kopírované. Nie je teda prekvapujúce, že mnohé konkurenčné firmy ani nevlastnia motorovú brzdu na meranie výkonu ich produktov.

9. Všetky výfuky SUPERSPRINT sú presne prispôsobené každému špecifickému modelu automobilu a zaručujú ideálnu kombináciu zvýšenia výkonu, redukciu „spätného tlaku“, športového zvuku a povestnej trvanlivosti.

10. SUPERSPRINT ako jediný výrobca garantuje, že všetky výfukové systémy sú vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ponúkajú bezchybný vzhľad automobilu a tiež dávajú športový zvuk. Aj platné schválenie „TUV“, ktoré je uvedené na výfukoch legalizovaných v rámci cestnej dopravy, garantuje práve tieto vlastnosti a je potvrdené a uznávané na celom svete.

Aj vy máte šancu presvedčiť sa o kvalite športových výfukov SUPERSPRINT.
Prehľadný katalóg týchto parádnych kúskov nájdete na
www.supersprint.com.

 

 

SprintfilterSPRINTFILTER - www.sprintfilter.com

 

Športový vzduchový filter. Áno, či nie?

Ak potrebujete zvýšiť výkon motora, alebo pri ľahkej nohe znížiť spotrebu paliva, tak jednoznačne áno!


Vzduch nasávaný do motora obsahuje prachové častice, ktoré je potrebné zachytiť, aby nedošlo k ich nasatiu a poškodeniu pohyblivých častí motora. Výrobcovia na to používajú papierovú vložku, ktorá je síce účinná, ale zároveň sťažuje priechod nasávaného vzduchu. Papier je však lacný, preto sa v prvovýrobe používa.


Úpravcovia áut veľmi rýchlo prišli na to, že nahradením papierového filtra iným, s lepšou priepustnosťou, dosiahnu bezproblémové nasávanie vzduchu do motora a tým zvýšenie jeho výkonu. Ako ideálny materiál sa používa niekoľko vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je napustená olejom. Filter z tohoto materiálu dokonale zachytáva všetky nečistoty a zároveň umožňuje oveľa lepší priechod vzduchu do sacieho systému motora.

 

Vynikajúca kvalita, zvýšenie výkonu motora a široký sortiment, to sú samozrejmosti, ktoré prináša na Slovensko značka filtrov SPRINTFILTER.

 

Firma SPRINTFILTER má s výrobou športových filtrov dlhoročné skúsenosti. Bola založená v roku 1952, keď začala vyrábať vzduchové filtre s vyššou priepustnosťou vzduchu a kompletné sacie systémy pre iné firmy a známe pretekárske tímy. Postupom času pokračujúci výskum, vývoj a výroba nových filtračných materiálov a systémov nasávania dali základ pre výrobu vlastných produktov a zároveň aj ich uvedenie na trh pod značkou SPRINTFILTER.

Čo sa týka sortimentu, ten je naozaj veľmi široký. V ponuke nájdete:

 • náhradné filtre /tvarovo sa zhodujú s originálnymi filtrami/;
 • valcové a  kužeľové univerzálne filtre s vnútorným kužeľom aj bez neho;
 • sady priameho sania na konkrétne typy vozidiel /direct intake kits/;
 • sady priameho sania univerzálne KD1, KD2 /dynamic intake kits/;
 • sady priameho sania na konkrétne typy vozidiel KD2 /dynamic intake kits/;
 • špeciálne filtre s karbonovým obalom  /Subaru,Honda/;
 • filtre rozoberateľné aj pevné, priamo na karburátor pre staršie typy áut;
 • kovové hrubé filtre pre historické športové automobily;

Ale to nie je všetko. Tento sortiment dopĺňajú hadice, kolená, držiaky a medzikusy potrebné k montáži filtra. To teraz umožňuje na 100% uspokojiť každého zákazníka, pretože k filtru si môže na jednom mieste kúpiť všetko potrebné na jeho namontovanie.

 

Filtre SPRINTFILTER sa vyrábajú z klasickej bavlnenej gázy alebo z už spomínanej polyesterovej tkaniny SUPERCOMPETITION. Testy, ktoré boli prevádzané, dokázali vyššiu priepustnosť vzduchu práve u filtrov z materiálu SUPERCOMPETITION. Majú síce vyššiu cenu, ale v ich prospech hovorí to, že pri ich čistení si vystačíme aj s benzínom alebo bežným odmastňovačom a neolejujú sa. Takže zákazníkovi už nevznikajú žiadne ďalšie náklady na ich údržbu, ako je to pri bavlnených filtroch.


Záruka na všetky typy filtrov SPRINTFILTER je za predpokladu ich správnej montáže a ošetrovania neobmedzená.

 

Okrem iného filtre Sprintfilter sú použité v automobiloch jazdiacich pohár Alfa Romeo 147, V8 superstar, Mazda rx8 Trophy, Lotus Elise Cup, ... Tu asi niet čo dodať. Snáď len to, že sme radi, že môžeme takéto kvalitné filtre ponúkať aj motoristom na Slovensku.

 

Veríme, že aj vás presvedčia filtre SPRINTFILTER svojimi cenami, sortimentom a hlavne svojou kvalitou a veríme, že budete patriť medzi prvých predajcov tejto značky na Slovensku.
Pretože SPRINTFILTER je naozaj špička medzi športovými filtrami!

 

PSI LuxembourgPSI Luxembourg - www.psi-motorsport.com

 

 • prídavný systém na zvýšenie výkonu motora o 15-20%,
 • vhodné len pre turbo – diesel motory,
 • jednoduchá montáž za niekoľko minút,
 • termín dodania do 48 hodín,
 • záruka 24 mesiacov,
 • grafické znázornenie zvýšenia výkonu motora na www.psi-motorsport.com.